+48.914856593

2020-12-14

Gonty Matizol w naszej ofercie


Gonty Matizol w naszej ofercie

Gonty Matizol służą do krycia dachów zarówno nowych, jak i renowacji starych pokryć dachowych. Przeznaczone są do dachów pochyłych, o nachyleniu 12-75° w budownictwie:

Gonty Matizol posiadają najważniejsze cechy pokrycia dachowego, czyli:

W ofercie naszego składu budowlanego oferujemy Państwu następujące rodzaje gontów Matizol:

Nowością są gonty Matizol Max, które przeznaczone są do krycia maksymalnie zróżnicowanych dachów. Cechą charaketrystyczną dla tego rodzaju gontów jest ich zwiększona grubość o 10%, co przekłada się na ich wiekszą trwałość. Gonty asfaltowe MATIZOL MAX wykonane są na osnowie welonu szklanego, gdzie wierzchnia strona gonta pokryta jest gruboziarnistą barwioną posypką mineralną, natomiast spodnia strona zabezpieczona jest folią z tworzywa sztucznego (usunąć przed montażem). Montaż gontów jest prosty i szybki, ponieważ mocuje się je do podłoża za pomocą gwoździ papowych przy temperaturze powyżej 10°C (optymalna temp. to 15°C – 25°C). Nasze gonty asfaltowe MATIZOL MAX pakowane są w paczki, a poukładane są na paletach o wymiarach 120 x 80 cm.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą gontów na naszej stronie. Więcej informacji udzielimy Państwu także pod numerem telefonu +48.914856593 oraz w naszym składzie budowlanym w Szczecinie, ul. Świerczewska 5.

Polecamy.

«powrót