+48.914856593

gonty MATIZOL MAX


Gonty bitumiczne (gonty papowe) wykonane są z asfaltów przemysłowych lub modyfikowanych, które składają się z osnowy i warstwy wierzchniej.

Nasze gonty MATIZOL MAX wykonane są na osnowie welonu szklanego. Wierzch gonta pokryty jest gruboziarnistą barwioną posypką mineralną, natomiast spód - zabezpieczony jest folią z tworzywa sztucznego. Folię tą należy zdjąć przed montażem.

Gonty MATIZOL MAX cechują się:

Gonty MATIZOL MAX objęte są 12-letnią gwarancją i przeznaczone są do wykonywania pokryć dachowych na sztywnym podłożu z desek lub innego materiału, który umożliwia wbijanie gwoździ. Stosuje się na dachach o nachyleniu 12-75 stopni. Są o 10% grubsze od gontów standardowych, mają zwiększoną trwałość i służą do krycia maksymalnie zróżnicowanych dachów. Dostępne w bardzo bogatej kolorystyce, co sprawi, że Państwa dach będzie wyróżniał się na tle innych dachów.

Kształty dostępne w stałej ofercie:

Gonty należy magazynować i przewozić w pozycji leżącej, zabezpieczone przed przemieszczaniem i uszkodzeniem. Ponadto należy chronić je przed wilgocią, wysoką temperaturą i działaniem promieni UV. Nie należy układać palet z gontami w dwóch lub więcej warstwach.

W ofercie gontów Matizol posiadamy również gonty Matizol i gonty Matizol SBS.

«powrót