+48.914856593

2020-03-23

Kolejna ważna nagroda dla naszego dostawcy


Kolejna ważna nagroda dla naszego dostawcy

Po raz kolejny miło nam Państwa poinformować o kolejnej nagrodzie dla naszego dostawcy materiałów izolacyjnych - firmy Izohan. Nagrodą jest złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2020, którą przyznają polscy konsumenci. W przeprowadzonym badaniu uznano firmę IZOHAN za najlepszą jakościowo markę w kategorii gonty bitumiczne.

Wszyscy respondenci wykazali, iż produkty Izohan idealnie spełniają swoje zadanie, a tym samym w sposób właściwy zabezpieczają dachy. Ponadto wysoka jakość gontów bitumicznych sprawdza się w każdych warunkach. Dodatkowo podano, iż marka Izohan jest synonimem jakości, pewności i łatwości montażu!

Cieszymy się, że nasz skład budowlany może oferować wszystkim swoim klientom profesjonalne materiały do hydroizolacji. Przypominamy, iż w naszej ofercie mogą Państwo zakupić bogaty asortyment naszego dostawcy o którym więcej piszemy na naszej stronie. Wszystkie produkty Izohan produkowane są w oparciu o innowacyjne rozwiązaniah, które przekładają się na zaawansowane technologicznie produkty, które doceniane są przez naszych konsumentów.

Zapraszamy do składania zamówień pod numerem telefonu +48.914856593.

Nasz skład budowlany mieści się w Szczecinie, ul. Świerczewska 5.

Polecamy profesjonalne materiały do hydroizoalcji.

«powrót