+48.914856593

2020-02-10

Nasz dostawca materiałow izolacyjnych nagrodzony!


Nasz dostawca materiałow izolacyjnych nagrodzony!

Miło nam Państwa poinformować, iż nasz dostawca materiałów izolacyjnych firma Izohan uhonorowana została wyróżnieniem "Budowlanej Firmy Roku 2019", natomiast prezesa tej firmy, pana Witolda Szczukockiego uznano "Osobowością Branży 2019". Obie nagrody zostały wręczone podczas gali „Builder Awards” w Warszawie.

Firma Izohan wprowadza na rynek najwyższej jakości materiały oparte na innowacyjnych rozwiązaniach, co przekłada się na zaawansowane technologicznie produkty. Branża hydroizolacji to trudna dyscyplina, która wymaga wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu firma Izohan może czuć się stabilnie w w dziedzinie chemii budowlanej.

Nasza firma w swojej ofercie materiałów izolacyjnych posiada wiele produktów tego producenta chemii budowlanej i materiałów do hydroizolacji. Wśród bogatej palety produktów znajdą Państwo m.in.:

Nasz skład budowlany zaprasza inwestorów, klientów indywidualnych i instytucjonalnych do zapoznania się z naszą bogatą ofertą metariałów izolacyjnych. Zachęcamy do odwiedzania naszego składu w Szczecinie, ul. Świerczerwska 5, gdzie nasi pracownicy udzielą Państwu niezbędnych informacji technicznych o każdym produkcie firmy Izohan.

Dodatkowych informacji udzielimy także pod numerem telefonu +48.914856593.

Polecamy nagradzane produkty do hydroizolacji.

«powrót