+48.914856593

ROBEN - dachówka MILANO


Dachówka ceramiczna MILANO to najnowszy model dachówki ceramicznej firmy Röben. MILANO nazywana jest holenderką, wyrożniającą się kształtem litery S i posiada klasyczną formę oraz dużą przesuwność i większy format. To najpopularniejszy typ dachówki układanej na dach o minimalnym kącie nachylenia dachu 22°. Jest uniwersalna, ponieważ idealnie komponuje się z architekturą o tradycyjnym charakterze i nawiązującą do stylistyki zabytkowej.

Dachówka ceramiczna MILANO cechuje się dużą tolerancją przesuwu, która wynosi do 41 mm. Dzięki temu dachówka doskonale sprawdzi się w warunkach trudnych dla pokryć dachowych, m.in. w miejscach bardziej narażonych na silny wiatr. Nasza nowa dachówka posiada właściwości charakterystyczne dla ceramiki, czyli jest mrozoodporna, niskonasiąkliwa i odporna na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Dostępna jest w dwóch kolorach:

Dane techniczne dachówki ceramicznej MILANO:

Wszystkie dachówki ceramiczne firmy Röben dostępne są w stałej sprzedaży w naszym składzie. Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowymi dachówkami, które przez wiele lat będą służyć Państwu niezawodnością wykonania, wytrzymałością i wyjątkową kolorystyką.

Dachówka ceramiczna MILANO, to kompletne rozwiązanie dla Twojego dachu.

«powrót