+48.914856593

system kominowy IBF KOMBI Kondens


systemy kominowe

System kominowy IBF KOMBI Kondens to produkt firmy IBF. Jest to system powietrzno-spalinowy wykorzystywany w kotłach o zamkniętej komorze spalania. Głównie preferowany jest do kotłów kondensacyjnych i niskotemperaturowych. System składa się z szamotowych profili wewnętrznych, które dla bezpieczeństwa ułożone są w łączenie typu "Mufa" i zaopatrzone w uszczelkę elestomerową oraz obudowy zbudowanej z pustaków keramzytobetonowych.

W przewodzie kominowym szamotowe profile stanowią przewód spalinowy. Natomiast przestrzeń powstała pomiędzy przewodem spalinowym a obudową stanowi przewód powietrzny. Zgodnie z przeznaczeniem, przewód spalinowy odprowadza spaliny, a przewód powietrzny doprowadza świeże powietrze z zewnątrz budynku.

System IBF KOMBI Kondens dzięki zastosowaniu rur o długości 66cm oraz 100cm pozwala podczas montowania na zmniejszenie ilości połączeń. Ponadto ma to na celu wyeliminowanie błędów wykonawczych podczas instalowania systemu.

Do dyspozycji naszych klientów system kominowy IBF KOMBI Kondens dostepny jest w następujących średnicach: 100 mm, 120 mm, 160 mm.

Nasz skład poleca Państwu pozostałe systemy kominowe firmy IBF dostępne w naszym składzie:

Polecamy.

«powrót