+48.914856593

System Wavin QuickStream


System podciśnieniowego odwadniania dachów Wavin QuickStream to nowoczesne i niezawodne rozwiązanie dla dachów o złożonej konstrukcji. System ten sprawdza się w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Dlatego jest wyjątkowo wydajny, funkcjonalny i wytrzymały. Wavin QuickStream różni się od tradycyjnych systemów grawitacyjnych, gdyż w tym przypadku siła grawitacji służy do wytworzenia podciśnienia w przewodach. Tym samym zwiększa się wydajność systemu.

Elementy systemu Wavin QuickStream wykonane są z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE), który odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i środki chemiczne. Ponadto cechuje się wysoką odpornością na uderzenia, elastycznością i zmienne temperatury. Elementy zawierają stabilizatory UV, które nie powodują starzenia się rur i kształtek. Dodatkowym atutem jest jego lekkość i łatwość w montowaniu.

System Wavin QuickStream można łączyć z Wavin Q-Bic/Q-BB czy Wavin AquaCell. Do instalacji systemu opracowany został specjalny system mocowania, który nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i eliminuje ryzyko popełniania błędów podczas montażu.

System składa się z następujących elementów:

Zapraszamy do naszego składu budowlanego do zapoznania się z produktami firmy Wavin.

«powrót