+48.914856593

2024-02-04

Nowość - system do montażu paneli fotowoltaicznych firmy Röben


Nowość - system do montażu paneli fotowoltaicznych firmy Röben

System do montażu paneli fotowoltaicznych firmy Röben to innowacyjne rozwiązanie naszego producenta ceramiki budowlanej firmy Röben. System ten pozwala na proste i bezpieczne wyposażenie obiektu w system z panelami fotowoltaicznymi lub solarnymi zarówno na dach nowy, czy remontowany.

System do montażu paneli fotowoltaicznych to zestaw składający się z ceramicznej dachówki podstawowej, która posiada charakterystyczny otwór oraz regulowany uchwyt mocujący wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki temu uchwytowi z dużą łatwością dokunuje się montażu paneli fotowoltaicznych bez ingerencji w strukturę dachu. Dachówka "montażowa" dedykowana jest dla takich systemów dachówek jak:

Zalety naszego systemu to:

Przypominamy, iż nasz nowy system o montażu paneli fotowoltaicznych otrzymał Złoty Medal TARGÓW DACH FORUM 2024 podczas III edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy i Cieśli DACH FORUM 2024 w styczniu tego roku. Nasz producent ceramiki budowlanej doceniony został za szybki i bezinwazyjny montaż, który może być stosowany zarówno na nowych, jak i istniejących już dachach.

Zainteresowanych nowym systemem montażu paneli fotowoltaicznych firmy Röben zapraszamy do naszego składu w Szczecinie, ul. Świerczewska 5, a dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48.914856593.

Instalacje fotowoltaiczne nigdy nie były tak proste.

Zapraszamy do nas.

«powrót