+48.914856593

2024-01-20

ZŁOTY MEDAL TARGÓW DACH FORUM 2024 dla firmy Röben


ZŁOTY MEDAL TARGÓW DACH FORUM 2024 dla firmy Röben

Szanowni Państwo,

Miło nam Państwa poinformować, iż podczas III edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy i Cieśli DACH FORUM 2024, które odbyły się 12-13 stycznia br. w Kielcach, firma Röben otrzymała ZŁOTY MEDAL TARGÓW DACH FORUM 2024 za SYSTEM DO MONTAŻU PANELI FOTOWOLTAICZNYCH.

Nasz producent ceramiki budowlanej doceniony został za szybki i bezinwazyjny montaż, który może być stosowany zarówno na nowych, jak i istniejących już dachach. W trakcie prac dekarskich unikamy ingerencji w połać dachu, eliminując konieczność docinania dachówek. Dodatkowo też istnieje możliwość dopasowania systemu do różnego rozstawu łat. Ponadto uchwyt jest trwale związany z więźbą dachową, co skutkuje brakiem przenoszenia obciążeń na połać dachową, ponieważ system jest zintegrowany bezpośrednio z więźbą.

Mamy nadzieję, że nowy system nie tylko ułatwi pracę dekarzom, ale przede wszystkim spełni oczekiwania inwestorów poszukujących efektywnych, ekonomicznych i nowoczesnych rozwiązań do montażu paneli fotowoltaicznych.

Zainteresowanych nowym systemem montażu paneli fotowoltaicznych firmy Röben zapraszamy do naszego składu w Szczecinie, ul. Świerczewska 5.

Instalacje fotowoltaiczne nigdy nie były tak proste.

«powrót