+48.914856593

2023-11-20

Rynny Kanion i promocja od Wavin


Rynny Kanion i promocja od Wavin

Rynny Kanion to system orynnowania firmy Wavin Polska S.A. Nasz producent specjalizuje się w skutecznych i wytrzymałych systemach odprowadzania wody z dachów. Jednym z takich nowoczesnych rozwiązań jest właśnie system Kanion. Rynny Kanion zostały zaprojektowane tak, aby odprowadzać 100% wody deszczowej, co jest zagwarantowane. Gwarantowane są także trwałość, odporność na ekstremalne warunki atmosferyczne, długotrwała funkcjonalność i niezawodność. Oczywiście zalet jest dużo więcej, dlatego nasz skład budowlany zdecydował się na sprzedaż tak wydajnego systemu odprowadzania wody.

Dla naszych klientów mamy także promocję od naszego producenta. Bowiem kto z Państwa kupi lej spustowy Wavin Kanion 130/90 w kolorze brązowym, otrzyma bezpłatnie jeden łapacz deszczu o średnicy fi 90 w kolorze brązowym! Łapacz deszczu wydawany jest przez Dystrybutorów systemów rynnowych Wavin Kanion biorących udział w promocji, czyli w naszym składzie w Szczecinie, ul. Świerczewska 5. Akcja promocyjna trwa do 31 grudnia 2023 r.

Jeśli poszukują Państwo wytrzymałego i estetycznego systemu odprowadzania wody z dachu, to polecamy nasz system Kanion firmy Wavin. Więcej informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 91 485 65 93.

Zapraszamy do nas.

«powrót