+48.914856593

2023-10-10

Röben po raz czwarty współorganizatorem konferencji PROCAD EXPO 2023


Röben po raz czwarty współorganizatorem konferencji PROCAD EXPO 2023

Firma Röben, znana na rynku jako lider w dziedzinie technologii CAD/CAM/CAE, z dumą ogłasza swoje zaangażowanie jako współorganizator konferencji PROCAD EXPO 2023. To już czwarty raz, kiedy firma Röben przyczynia się do organizacji tego prestiżowego wydarzenia, które w tym roku odbędzie się w dniach 18-19 października w malowniczym Gdańsku.

PROCAD EXPO 2023 to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie w Polsce poświęcone tematyce CAD/CAM/CAE, przyciągające profesjonalistów, projektantów, inżynierów, architektów oraz przedstawicieli kadry menadżerskiej z firm projektowych, produkcyjnych i usługowych. Jednak tegoroczna edycja będzie nie tylko największa, ale także w zupełnie nowej formule, która ma dostarczyć uczestnikom jeszcze więcej wiedzy, inspiracji i praktycznych umiejętności.

W trakcie dwudniowej konferencji, uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w ciekawych prelekcjach, debatach oraz warsztatach, podczas których omawiane będą praktyczne przykłady udanych projektów, "Od początku do końca", z uwzględnieniem wyzwań i zastosowanych rozwiązań. To niezastąpiona okazja do zdobycia nowych umiejętności, które umożliwią efektywniejsze tworzenie produktów, usług, a także skuteczną diagnozę problemów i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań.

Ponadto, w dniach 24-26 października odbędą się dni branżowe, na których uczestnicy będą mogli odwiedzić cyfrowe stoisko marki Röben. To doskonała okazja, by poznać najnowsze rozwiązania technologiczne i innowacje, które firma Röben ma do zaoferowania.

Podczas PROCAD EXPO 2023 nie zabraknie także inspirujących wystąpień związanych z rozwojem osobistym, interaktywnych warsztatów i niezapomnianych doświadczeń. Wydarzenie to przeniesie uczestników w przyszłość technologii i trendów związanych z projektowaniem.

Nie przegapcie okazji uczestnictwa w tegorocznej, 31. edycji PROCAD EXPO 2023, która obiecuje być niezwykle inspirującym i pouczającym wydarzeniem dla wszystkich zainteresowanych rozwojem w dziedzinie CAD/CAM/CAE oraz innowacyjnych technologii.

Człowiek + Projektowanie + Inżynieria + Innowacje = PROCAD EXPO 2023 w nowej formule!

«powrót