+48.914856593

2021-09-23

Papa asfaltowa IZOLMAT Superdach 20 / Superroof 20


Papa asfaltowa IZOLMAT Superdach 20 / Superroof 20

Papa asfaltowa IZOLMAT Superdach 20 / Superroof 20 to papa wierzchniego krycia, która mocowana jest mechanicznie przy użyciu zszywek dekarskich czy też gwoździ papowych. To produkt stworzony z myślą o przeznaczeniu do wykonywania izolacji wodochronnych:

Jeśli używamy naszej papy do izolacji samodzialnej, to możemy zastosować ją na dachy o minimalnym nachyleniu 20° (36,4%). W przypadku użycia jej jako izolacji pod nieciągłe pokrycia to o minimalnym nachyleniu 14° (25%). Dane techniczne papy:

Produkt IZOLMAT Superdach 20 to produkt wykonany z włókniny poliestrowej wzmacnianej włóknami szklanymi, która pokryta jest asfaltem modyfikowanym SBS. Strona wierzchnia oraz spodnia pokryte są posypką mineralną. Jest rolowym materiałem hydroizolacyjnym o najlepszych właściwościach izolacyjnych. Papy nie stosuje się pod ciężkie zabezpieczenie powierzchni czy jako pokrycie jednowarstwowe. Ponadto nie stosuje się jej do pokryć dachowych pod uprawy roślinne oraz nie należy stosować jej do pomieszczeń, w których przebywają ludzie i artykuły spożywcze.

Zapraszamy do naszego składu budowlanego w Szczecinie, ul. Świerczewska 5, gdzie nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą Państwu niezbędnych informacji technicznych o naszym produkcie oraz pozostałych produktach firmy Izohan. Zachęcamy także do odwiedzania naszej strony, gdzie na bieżąco uzupełniamy swoją ofertę materiałów budowlanych, jak i izolacyjnych.

Polecamy i zapraszamy do naszego składu.

«powrót