+48.914856593

2021-08-31

Dachówka betonowa IBF VOJENS


Dachówka betonowa IBF VOJENS

Dachówka betonowa IBF VOJENS to klasyczna dachówka firmy IBF o symetrycznym poprzecznym przekroju, która cechuje się wyraźnie zaakcentowanym profilem. To klasyczna "podwójna rzymska" dachówka w powłoce MODERNE, czyli wyprodukowana jest w nowej technologii polegającej na wielokrotnym nadawaniu koloru z natury szarej mieszance piaskowo cementowej. Technologia ta zapewnia naszej dachówce gładkie i wytrzymałe lico na działanie czynników atmosferycznych, w tym także chroni przed porastaniem mchem i zabezpiecza przed pochłanianiem wilgoci.

Dachówka IBF VOJENS można układać na dachach o kątach od 15 do prawie 90 stopni, gdzie optymalny zakres to pomiędzy 27 a 60 stopni. Powyżej 60 stopni należy bezwzględnie mocować co drugą dachówkę oraz stosować dodatkowe zabezpieczenia. W przypadku poniżej 27 stopni musimy zabezpieczyć dach pełnym deskowaniem oraz zwiększonymi zakładami folii PCV.

Nasz skład budowlany w Szczecinie poleca Państwu wszystkie dachówki betonowe firmy IBF, o których piszemy na naszej stroniew zakładce - produkty. Dodatkowych informacji udzielimy również pod numerem telefonu +48.914856593. Na naszym portalu społecznościowym na Facebooku znajdą Państwo albumy ze zdjąciami naszych klientów, którzy budują naszymi produktami, w tym używając dachówek betonowych firmy IBF.

Polecamy solidne i uniwersalne dachówki betonowe IBF VOJENS.

«powrót