+48.914856593

2021-08-18

Grunt IZOHAN PENETRATOR G7 w naszej ofercie


Grunt IZOHAN PENETRATOR G7 w naszej ofercie

Przypominamy Państwu, iż w naszej ofercie materiałów izolacyjnych posiadamy najnowszy produkt firmy Izohan - grunt IZOHAN PENETRATOR G7. Jest to produkt o nowej formule, czyli posiada lepsze właściwości takie jak np. łatwiejszy jest w rozprowadzaniu, ma łagodniejszy zapach a przede wszystkim oznacza się krótszym czasem schnięcia - nie dłuższy niż 30 min!

Grunt IZOHAN PENETRATOR G7 to szybkoschnący produkt stosowany do powierzchni m.in. pod papy asfaltowe i asfaltowo-polimerowe, a także zgrzewalne i samoprzylepne. Ale głównie przydatny jest do gruntowania podłoży pod papy modyfikowane, a także służy do wykonywania hydroizolacji przeciwwilgociowych oraz zabezpieczania elementów drewnianych i metalowych schowanych w gruncie. Wyprodukowany został z mieszaniny asfaltów, wypęłniaczy, rozpuszczalników, SBS i innych dodatków uszlachetniających, a jego warunki pracy to zakres temperatur od 5°C do 25°C. Dostępny jest w opakowaniach - 5 l i 20 l.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich produktów firmy Izohan, które dostępne są w stałej sprzedaży w naszym składzie budowlanym w Szczecinie, ul. Świerczewska 5. Dodatkowych informacij udzielimy także pod numerem telefonu +48.914856593. Służymy Państwu wieloletnią wiedzą z zakresu sprzedaży materiałów izolacji i hydroizolacji naszego producenta.

Polecamy.

«powrót