+48.914856593

2021-08-12

Styl loftowy w wykonaniu naszych produktów


Styl loftowy w wykonaniu naszych produktów

Styl loftowy to połączenie skandynawskich pasteli z naturalnym drewnem. Ale nie tylko, bo w stylu tym najważniejszą rolę odgrywa cegła. Bowiem cegła nadaje surowego charakteru a jednocześnie minimalistycznego designu. Styl ten przywołuje poprzemysłowe fabryki, które robią wrażenie dużej przestronności z udziałem betonowych połaci i odsłoniętych okien.

Nasze płytki i cegły klinkierowe idealnie nadają się właśnie do stylu loftowego. Zarówno płytki, jak i cegły nadają przestrzeni surowego charakteru, a ich kolorystyka zachęca do komponowania indywidualnych projektów. Produkty firmy Röben cechują się dodatkowymi zaletami, które jeszcze bardziej załsugują na ich zastosowanie w stylu loftowym. Do tych zalet należą:

Pełna oferta produktów na elewację na zewnątrz i wewnątrz dostępna jest na naszej stronie w zakładce - produkty. Polecamy Państwu szeroki wachlarz płytek i cegieł klinkierowych, które obejrzeć można w naszym składzie fabrycznym firmy Röben w Szczecinie, ul. Świerczewska 5. Służymy Państwu pomocą w wyborze odpowiednich produktów do budowy, jak i renowacji. Na każde pytanie odpowiemy także pod numerem telefonu +48.914856593.

Polecamy.

«powrót