+48.914856593

2021-05-06

Cegły klinkierowe kształtowe - polski produkt


Cegły klinkierowe kształtowe - polski produkt

Cegły klinkierowe kształtowe zwane również "kształtkami" firmy Röben to nasza propozycja dla architektów, inwestorów budowlanych i klientów indywidualnych, którzy poszukują najlepszych rozwiązań w wykończeniu elewacji. Bowiem nasze cegły z klinkieru mają kształty, które wykorzystywane są w przypadku elementów architektonicznych, do których wykonania nie wystarczy klasyczny, prostokątny kształt cegły klinkierowej. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo następujące kształty:

Cegły klinkierowe kształtowe cechują się przede wszystkim:

Nasze cegły służą do murowania najbardziej skomplikowanych form w budownictwie. Mowa o takich elementach jak:

W stałej ofercie polecamy Państwu cegły w dwóch wersjach – perforowanej oraz pełnej (bez otworów). Modele dostępne w stałej sprzedaży w naszym fabrycznym składzie firmy Röben to:

Więcej informacji o wszystkich produktach na elewację naszego dostawy uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48.914856593 oraz osobiście w naszym składzie budowlanym w Szczecinie, ul. Świerczewska 5.

Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszego profilu na Facebooku, gdzie w albumach "Nasi klienci budują" przedstawiamy nasze produkty użyte do budowy domów czy remontów mieszkań.

Polecamy.

«powrót