+48.914856593

2021-04-20

Nowość - produkty antysmogowe


Nowość - produkty antysmogowe

"Smog" to niebezpieczne związki azotu "NOx", które emitowane są w dużych ilościach do atmosfery w wyniku spalania różnego rodzaju spalin min. samochodów czy ogrzewania domów. Oddziaływanie smogu na nasz organizm jest niebywale duże, dlatego każdy z nas musi walczyć z tym zjawiskiem dla naszego zdrowia. Cieszymy się, że nasza firma również może przysłużyć się w walce ze smogiem oferując naszym klientom produkty antysmogowe.

Nasz dostawca, firma IBF, zajął się produkcją produktów oznaczonych symbolem NOxOFF - oczyszczające powietrze. Technologia NOxOFF procesie produkcyjnym do mieszanki betonu dodaje dwutlenek tytanu. W momencie padania promieni słonecznych na produkty w technologii NOxOFF, substancja czynna zawarta w betonie wychwytuje i rozkłada tlenki azotu, które w ostateczności ulatniają się jako już nie groźne czynniki i pierwsze spłukiwane są np. z deszczem.

Polecamy Państwu nasze produkty skutecznie walczące:

Więcej informacji o technologii NOxOFF udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48.914856593 oraz osobiście w naszym składzie w Szczecinie, ul. Świerczewska 5. Oczywiście polecamy także inne produkty naszego dostawcy - dachówki betonowe oraz systemy kominowe.

Zapraszamy i polecamy.

«powrót