+48.914856593

2021-04-12

Cegły ręcznie formowane


Cegły ręcznie formowane

Cegły ręcznie formowane wyróżniają się ciekawą strukturą, niepowtarzalnym kształtem i nietuzinkowym kolorem. W naszym składzie fabrycznym firmy Röben posiadamy bardzo szeroką gamę cegieł właśnie formowanych ręcznie, wypalanych w oparciu o starą, tradycyjną recepturę. Ręczne formowanie zapewnia naszym produktom oryginalne wybarwienie, ale jednocześnie zachowanie najlepszych parametrów technicznych. Elewacja zrobiona z tak niebanalnych kolorów będzie miała niepowtarzalny i osobliwy charakter oraz nada autentyczności budynkowi.

W stałej ofercie polecamy Państwu następujące modele cegieł ręcznie formowanych:

Cegły ręcznie formowane idealnie nadają się zarówno do zewnętrznego, jak i wewnętrznego użytku. Wszystkie nasze cegły na elewację cechują się niskonasiąkliwością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Wyjątkowo bogata gama struktur i kolorów przyciągnie każdego miłośnika elegancji, klasyki i unikalnego designu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów na elewację na naszej stronie oraz osobiście w naszym składzie w Szczecinie, ul. Świerczewska 5. Nasi pracownicy udzielą także informacji pod numerem telefonu +48.914856593.

Polecamy cegły ręcznie formowane.

«powrót