+48.914856593

2021-03-23

Najmocniejsze płytki klinkierowe


Najmocniejsze płytki klinkierowe

Płytki klinkierowe, tak samo jak cegły klinkierowe, mają takie same właściwości jak klinkier. Oczywiście do stałych i niezawodnych cech produktów z klinkieru należą:

Nasze płytki klinkierowe firmy Röben również posiadają wyżej wymienione cechy. Do tych cech i zalet można dodać różnorodność kolorów płytek, standardowe i duże formaty oraz bogata struktura powierzchni płytek. Nasz dostawca specjalizuje się w produkcji elementów na elewację do których duża gama płytek klinkierowych jest zaliczana. W naszej hurtowni, która jest składem fabrycznym firmy Röben, dysponujemy szeroką gamą płytek klinkierowych, a niżej wymieniamy kilka najbardziej znanych modeli:

Płytki klinkierowe dostępne są w następujących formatach:

Na naszym profilu na FB mogą Państwo obejrzeć wybrane nasze produkty w aranżacjach budowlanych naszych klientów, gdzie serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji o wszystkich produktach na elewację, dach i wokół domu firmy Röben uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48.914856593 oraz osobiście w naszym składzie w Szczecinie, ul. Świerczewska 5.

Polecamy płytki klinkierowe na elewację.

«powrót