+48.914856593

2021-03-15

Nowe produkty od firmy Izohan


Nowe produkty od firmy Izohan

Miło nam Państwu poinformować, iż nasz dostawca materiałów izolacyjnych, firma Izohan, uruchomiła całkowicie nową i w pełni zautomatyzowaną linię do produkcji gontów bitumicznych. Dzięki nowej linii produkcyjnej i najnowszych technologii produkty zyskały na jeszcze większej jakości oraz na szybszej jej produkcji. Pozwoli to także na zwiększenie potrzeb naszych klientów, którzy cenią sobie marki Izohan za szeroki wybór materiałów izolacyjnych i wysoką jakość wykonania.

Nowy rok zaowocował także ostatecznym zakończeniem procesu połączenia dwóch spółek - Izohan i Chemiks. Dzięki temu oferta naszego dostawcy uzupełni ofertę handlową o produkty m.in. posadzki przemysłowe i garażowe. Bowiem firma Chemiks specjalizowała się w zakresie posadzek poliuretanowych i epoksydowych. Nadmieniamy, iż produkty firmy Chemiks będą dostępne pod marką Nexler, tworząc linię EPOLIS.

Oto grupy produktów dostępne w naszej ofercie:

Nexler EPOLIS to nowa seria produktów epoksydowych i poliuretanowych służących powierzchniowemu zabezpieczeniu obiektów budowlanych. Mają szerokie zastosowanie w obiektach przemysłowych typu hale produkcyjne i magazynowe, pomieszczenia socjalne i biurowe, garaże czy w obiektach przemysłu spożywczego. Produkty Nexler EPOLIS to gwarancja wytrzymałości i solidnego wykonania.

Więcej informacji o nowych produktach firmy Izohan udzielimy Państwu osobiście w naszym składzie budowlanym w Szczecinie, ul. Świerczewska 5 oraz pod numerem telefonu +48.914856593.

Polecamy materiały izolacyjne firmy Izohan.

«powrót