+48.914856593

2021-01-14

Uniwersalny system orynnowania Siba


Uniwersalny system orynnowania Siba

Plannja Siba to uniwersalny system odprowadzania wody deszczowej marki Plannja. Marka ta w swojej ofercie posiada najwyższej jakości materiały na dach, w tym kompletny system odprowadzania wody opadowej.

System rynnowy Siba przeznaczony jest do zastosowania na wszystkie rodzaje dachów. Wykonany jest z najwyższej jakości stali, która gwarantuje:

Nasze rynny posiadają powłokę GreenCoat RWS, która trwale zabezpiecza wszystkie elementy przed korozją, a co najważniejsze, ślizga powłoka pozwala na szybkie i bezpośrednie spłynięcie wody z rynny. Dzięki temu woda nie pozostaje w rynnie i nie zamarza powodując jej uszkodzenie. System rynnowy Siba posiada różnorodność wymiarów rynien i rur spustowych oraz akcesoria, które znacząco ułatwiają montaż.

Dostępne kolory:

System rynnowy Siba dostępny jest w stałej sprzedaży w naszym składzie budowlanym w Szczecinie, ul. Świerczewska 5. Nasi doświadczeni pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji o naszych systemach orynnowania oraz pozostałych materiałach budowlanych na dach, elewację i wokół domu.

Dodatkowych informacji udzielimy również pod numerem telefonu +48.914856593.

Polecamy system rynnowy Siba.

«powrót