+48.914856593

2020-05-20

Materiały budowlane w ciagłej sprzedaży


Materiały budowlane w ciagłej sprzedaży

Materiały budowlane to różnego rodzaju materiały/produkty do budowy nowych lub naprawy istniejących obiektów. Muszą spełniać odpowiednie normy budowlane i posiadać odpowiednie cechy: chemiczne, fizyczne i mechaniczne. Cechy te nazywane są parametrami technicznymi, które dopuszczają materiał do obrotu. Materiały przeznaczone do budowy można dzielić na następujące sposoby:

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo bardzo bogatą gamę materiałów budowlanych o najlepszych parametrach technicznych. Nasza hurtownia, jako skład fabryczny firmy Röben, w ciągłej sprzedaży posiada certyfikowane materiały budowlane specjalnie stworzone dla budownictwa jednorodzinnego, jak i wielorodzinnego. W stałej ofercie produktów Röben polecamy Państwu trzy kategorie materiałów:

Paleta produktów "na dach" zawiera następujące pozycje:

W palecie produktów "na elewację" znajdą Państwo taki asortyment:

Produkty "wokół domu" to:

Wszystkie produkty firmy Röben obejrzeć i zakupić można w naszym składzie w Szczecinie, ul. Świerczewska 5, tel. +48.914856593. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na każde Państwa pytania i pomogą zrealizować zamówienie zgodnie z rysunkiem technicznym.

Polecamy materiały budowlane Szczecin.

«powrót