+48.914856593

2019-12-30

Papa asfaltowa zgrzewalna - nowość w naszej ofercie


Papa asfaltowa zgrzewalna - nowość w naszej ofercie

Papa asfaltowa zgrzewalna MATIZOL FUNDAMENTSBSSUPER MONTAŻ to nasz najnowszy produkt firmy Matizol. Paleta produktów Matizol powiększa się wraz z oczekiwaniami naszych stałych, jak i nowych klientów. Cieszymy się, że nasz skład może zaoferować naszym klientom najwyższej jakości materiały do pokryć dachowych.

Papa asfaltowa zgrzewalna wykonana jest na osnowie włókniny poliestrowej, natomiast asfalt modyfikowany jest elastomerem SBS. Wierzchnia strona naszej papy pokryta jest folią, z tworzywa sztucznego odporną na promieniowanie UV, nawet przez 8 miesięcy. Z kolei strona spodnia to strona profilowana zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego. Główne przeznaczenie naszej papy asfaltowej to wykonywanie izolacji przeciwwodnych w systemach wielo- oraz jednowarstwowych, jak: na lub pod podłogami lub płytami stykającymi się z gruntem w celu zabezpieczenia przed wodą czy w konstrukcjach ścian. Sposób montażu - zgrzewanie. Produkt objęty jest gwarancją na 10 lat.

Właściwości papy asfaltowej zgrzewalnej:

Przechowywanie papy: magazynowanie i przewożenie w pozycji stojącej, w jednej warstwie. Produkt należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami i przemieszczaniem. Ponadto należy chronić przed wilgocią, wysoką temperaturą i działaniem promieni UV.

Nasz skład budowlany poleca Państwu nowe produkty oraz pozostałe pozycje w ofercie Matizol. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą Państwu niezbędnych informacji o wszystkich naszych materiałach budowlanych i izolacyjnych.

Czekamy na Państwa pytania pod numerem telefonu +48.914856593 oraz osobiście w Szczecinie, ul. Świerczewska 5.

Zapraszamy.

«powrót