+48.914856593

2019-07-31

Praktyczne rady dla każdego


Praktyczne rady dla każdego

Na naszym blogu budowlanym w okresie wakcyjnym radzimy jak skutecznie walczyć z upałami w mieszkaniu. Nikt nie ma wątpilwości, że coraz częściej dokuczają nam bardzo wysokie temperatury również w naszych domach czy mieszkaniach. Coraz też częściej używamy przenośnych wiatraków, klimatyzatorów do schłodzenia temperatury w naszych pokojach. Trudno wysiedzieć przy 30 stopniach każdego dnia,prawda?

Nasz artykuł pt. "Jak walczyć z upałami w mieszkaniu?" zawiera jedynie kilka praktycznych rad. Chodzi głównie o zminimalizowanie z używania kuchni (mniej gotowania), zasłanianie okien roletkami, żaluzjami czy mniejsze użytkowanie urządzeń elektrycznych. Ale wszystkie rady znajdą Państwo na naszym blogu, gdzie serdecznie zapraszamy do czytania.

Zachęcamy również do odwiedzania naszego składu budowlanego w Szczecinie, ul. Świerczewska 5, gdzie również nasi pracownicy służą radą i fachową wiedzą w zakresie walki z upałami oraz w sprzedaży materiałów budowlanych odpornych na wszelkie działanie czynników atmosferycznych.

Zapraszamy.

«powrót