+48.914856593

2019-07-24

Nowość - nowa cegła i płytka klinkierowa Margate


Nowość - nowa cegła i płytka klinkierowa Margate

Miło nam Państwa poinformować, iż nasza kolekcja materiałów budowlanych powiększyła się o nowe cegły i płytki klinkierowe Margate. Cieszymy się, że mamy przyjemność oferować wszystkim naszym klientom wysokiej jakości materiały na elewację każdego domu.

Seria Margate charakteryzuje się podrapanym licem w odcieniu szarości. Jak widać, kolory szarości w dalszym ciągu są w modzie i dzięki naszej ofercie również Państwa domy staną się modne i nowoczesne. Nasze produkty można stosować również w wewnątrz budynku, co może stanowić alternatywę dla klasycznej cegły czerwonej.

Nowe cegły klinkierowe serii Margate można zakupić w następujących formatach:

Natomiast płytki klinkierowe Margate można zakupić w formatach:

Zarówno cegła klinkierowa jak i płytka klinkierowa Margate dostępne są w kolorze szarym cieniowanym w obu formatach. Charakteryzują się ciemną bazą pokrytą dwoma odcianiami szarości (zmienia barwę w zależności od oświetlenia). Produkcja cegieł i płytek klinkierowych Margate w Środzie Śląskiej czyni je wyjątkowe pod względem walorów estetycznych oraz parametrów technicznych. Nasze produkty są mrozoodporne i posiadają wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Zapraszamy do naszego składu budowlanego w Szczecinie, ul. Świerczewska 5 po najnowsze formaty oraz kolory cegieł i płytek klinkierowych firmy Röben Polska. Czekamy na Państwa nowe inspiracje z naszymi najnowszymi materiałami w roli głównej.

Więcej informacji o wszystkich naszych produktach firmy Röben Polska udzielimy również pod numerem telefonu +48 91 485 65 93.

Polecamy.

«powrót